3-zitsbank Bari 215x100x88cm - met opbergruimte - olijfgroen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Zitbank Bari 215x100x88cm met bekleding in olijfkleurige stof. Kan omgevormd worden tot slaapbank.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA140017 |
| Gewicht in kg per stuk | 99.5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 64 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitbreedte | 187 |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 2 |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Lengte Product - cm | 215,00 cm |
| Breedte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
De elegante 3-zitsbanken Bari combineren stijl, comfort en functionaliteit op een unieke manier. Dankzij de zachte, olijfgroene stof en de subtiele ronde vormen straalt deze bank pure gezelligheid uit. De zitbank Bari transformeer je in een handomdraai in een praktische en comfortabele slaapbank. Perfect voor als je onverwacht gasten over de vloer hebt, of geen ruimte hebt voor een aparte logeerkamer. Bovendien is onder de zitting ook handige opbergruimte voorzien. Ontdek alle zitbanken Bari op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS