Badkamercombinatie Kornel 7 4-delig met witte wastafel - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
4-delige badkamerset Kornel met wastafelmeubel, spiegelkast, hangkastje en badkamerkastje. Kleur: wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 109.6 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1013.3164 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 6 |
Maak het jezelf gemakkelijk en kies voor één van onze
samengestelde badkamermeubelsets, die je eventueel nog kan combineren met één
of meerdere bijhorende meubels van dezelfde reeks. Deze 4-delige set bestaat
uit een:
- wastafelmeubel met 2 softclose lades en een witte
wastafel;
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting,
een schakelaar en een stopcontact;
- hangkastje met 1 deur (push to open-systeem)
en 2 legplanken;
- badkamerkastje met 1 lade, 1 deur en 1 legplank dat
wordt geleverd met 4 pootjes, waardoor je zelf kan kiezen of je het aan de wand
ophangt of op de vloer installeert.
De meubels zijn gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF
en kregen een witte afwerking.
Opgelet: kraanwerk niet inbegrepen.
Afmetingen
- Wastafelmeubel: L 80 x D 49 x H 54 cm
- Spiegelkast: L 80 x D 20 x H 64 cm
- Hangkastje: L 40 x B 20 x H 67 cm
- Badkamerkastje: L 35 x B 40 x H 79 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held