Badkamercombinatie Stivan 3-delig met grijze wastafel - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
3-delige witte badkamerset Stivan. Bestaat uit een wastafelmeubel, spiegelkast en kolomkast.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 114.4 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1001.3219 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 6 |
Met onze samengestelde badkamermeubelsets bestel je heel eenvoudig alle meubelen die je nog nodig hebt om jouw badkamer om te vormen tot een weldadige plek. Deze 2-delige set bestaat uit een:
- wastafelmeubel met 2 softclose lades en een grijze wastafel
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting, een schakelaar en een stopcontact
- kolomkast met 2 deuren en 4 legplanken.
De meubels zijn gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF en kregen een witte afwerking.
Opgelet: kraanwerk niet inbegrepen.
Afmetingen
- Wastafelmeubel: L 80 x D 49 x H 54 cm
- Spiegelkast: L 80 x D 20 x H 64 cm
- Kolomkast: L 30 x D 35 x H 130 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held