Barkruk Lucy - verstelbaar - eikenfineer - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barkruk Lucy - verstelbaar - eikenfineer - beige
€ 199,00
Veilig betalen
De Lucy barkruk in beige stof en eikenfineer biedt comfort, stijl en veelzijdigheid met een gaslift en draaifunctie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 84 |
| Zitdiepte | 48 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Maximum hoogte cm | 84 |
| Minimum hoogte cm | 62 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000108215 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Beige |
| Breedte Product - cm | 50,50 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Lucy barkruk in beige stof met mat gelakt eikenfineer is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het trompetvormige onderstel in mat zwart ruw gepoedercoat staal voegt een moderne touch toe aan elke ruimte. Met de gaslift en draaifunctie is deze barkruk niet alleen comfortabel maar ook veelzijdig. Door de stevige constructie en het strakke ontwerp is het een geweldige aanwinst voor elke keuken of bar. Upgrade je zitmeubilair met de Lucy barkruk en geniet van de voordelen van kwaliteitsvakmanschap en tijdloos design.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's