Barstoel Alizette 103 cm-cognac
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Alizette 103 cm-cognac
€ 85,95
€ 124,00
Kleur
Veilig betalen
Barstoel Alizette heeft zwarte metalen poten en een bekleding uit kunstleder.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 49 |
| Zithoogte | 75 |
| Zitdiepte | 40 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO5618-4 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 103,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze stoere industriële barstoel met bekleding in stijlvol cognac kunstleder en zwarte metalen poten is dé eyecatcher aan uw ontbijtbar. Word wakker in stijl aan uw ontbijtbar met barstoel Alizette!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's