Cake bord keramiek roze medium
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Pastelroze taartplateau Amoria, Ø25 cm.
Productinformatie
| SKU-Emob | JO34700 |
| Gewicht in kg per stuk | 735 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | J-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 11,50 cm |
| Lengte Product - cm | 25,00 cm |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Stijl | Lente |
Ben jij een echte keukenprins(es) en draai je voor het bakken van een taart je hand niet om? Of ben jij eerder iemand die naar de bakker gaat en daar een taart haalt, omdat je dan zeker weet dat ze lekker is? Wie je ook bent, het keukenwonder of de afhaler, je taart verdient het om volledig tot haar recht te komen. En waarop kan dit beter dan op taartplateau Amoria? Dit romantische taartplateau heeft een pastelroze kleur en is aan de zijkant elegant afgewerkt. Hij is verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten en kan worden aangevuld met bijpassende gebaksbordjes, kop-en-schotels, voorraadpoten ...
Tip: ook leuk voor in een koffiehuisje!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over J-Line