Cilinderkaars caramel m39u
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Cilinderkaars, caramelkleur. Brandduur: 42 uur. Geurloos.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.2175 |
| Merk | J-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | JO8685 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 7,00 cm |
| Lengte Product - cm | 7,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 10,00 cm |
| Materiaal | Was Onder was wordt een groep vetachtige stoffen verstaan die bij iets boven de 40 °C smelten en dan een vloeistof vormen van lage viscositeit. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het effect dat kaarsen hebben op de sfeer en gezelligheid in huis mag niet onderschat worden. Geef nou toe, wat is er gezelliger dan een etentje bij kaarslicht? Of wat geeft er tijdens de donkere dagen een warmer gevoel vanbinnen dan een brandende kaars? Ook een niet-brandende kaars heeft haar charmes. Plaats deze kaars bijvoorbeeld eens samen met andere kaarsen op een kaarsenplateau en leg daarna ook steentjes, schelpjes, zand... op deze plateau. Het resultaat zal een decoratiestuk zijn dat huiselijkheid ademt. Deze kaars is 10 cm hoog en heeft een diameter van 7 cm. Ze heeft een gemiddelde brandduur van 42 uur en is in diverse kleuren en formaten verkrijgbaar. Deze kaars is geurloos.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over J-Line