Cilinderkaars donkergrijs xl95u
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Donkergrijze cilinderkaars. Brandduur: 110 uur. Geurloos.
Productinformatie
| SKU-Emob | JO8681 |
| Gewicht in kg per stuk | 0.25 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | J-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 15,00 cm |
| Lengte Product - cm | 10,00 cm |
| Breedte Product - cm | 10,00 cm |
Het effect dat kaarsen hebben op de sfeer en gezelligheid in huis mag niet onderschat worden. Geef nou toe, wat is er gezelliger dan een etentje bij kaarslicht? Of wat geeft er tijdens de donkere dagen een warmer gevoel vanbinnen dan een brandende kaars? Ook een niet-brandende kaars heeft haar charmes. Plaats deze kaars bijvoorbeeld eens samen met andere kaarsen op een kaarsenplateau en leg daarna ook steentjes, schelpjes, zand... op deze plateau. Het resultaat zal een decoratiestuk zijn dat huiselijkheid ademt. Deze kaars is 15 cm hoog en heeft een diameter van 10 cm. Ze heeft een gemiddelde brandduur van 110 uur en is in diverse kleuren en formaten verkrijgbaar. Deze kaars is geurloos.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over J-Line