Draaibare loungestoel Blizzard - stof - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaibare loungestoel Blizzard - stof - beige
€ 309,00
€ 509,00
Kleur
Veilig betalen
Blizzard-loungestoel: stijlvol, comfortabel, duurzaam. Draaifunctie voegt gemak toe. Perfect voor elke moderne ruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 70 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 52 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000098501 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Blizzard loungestoel is een elegante en comfortabele zitoptie voor elke moderne ruimte. De beige stoffen bekleding voegt een vleugje verfijning toe, terwijl het 4-sterren onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal stabiliteit en stijl biedt. De horizontale stiksels geven de stoel een strakke uitstraling en de draaifunctie zorgt voor een gemakkelijke verplaatsing. Met afmetingen van 70x80x98 cm is deze stoel de perfecte aanvulling voor elke woonkamer of loungeruimte. Ervaar het ultieme in comfort en stijl met de Blizzard loungestoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's