Draaifauteuil Boss - 72x84x93cm - beige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaifauteuil Boss - 72x84x93cm - beige stof
€ 395,00
€ 623,00
Veilig betalen
Maak kennis met de Boss loungestoel in beige stof, met een 5-sterren voet, draaifunctie en strak ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 60 |
| Zithoogte | 42 |
| Zitdiepte | 48 |
| Hoogte armleuning | 19 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107086 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 84,00 cm |
| Lengte Product - cm | 72,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 93,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Boss draaifauteuil in beige stof is een stijlvolle en moderne aanwinst voor elke ruimte. Het onderstel met 5 sterren in matzwart ruw gepoedercoat staal voegt een vleugje verfijning toe, terwijl de horizontale stiksels zorgen voor een unieke en eigentijdse look. De draaifunctie zorgt voor gemakkelijke verplaatsing en toegankelijkheid. Met afmetingen van 72x84x93 cm is deze stoel perfect om te ontspannen en tot rust te komen na een lange dag. Upgrade vandaag nog je woonkamer of kantoor met de Boss loungestoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's