Eetkamerstoel Sunita-bouclé wit

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels

De eetkamerstoel Sunita combineert een witte bouclé stoffen bekleding met een elegant zwart metalen frame. Voorzien van comfortabele armleuningen, biedt het een stijlvolle en comfortabele zitoptie voor elk interieur.

Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Montage vereist Ja
Met rugleuning Ja
Links/rechts monteerbaar Nee
Met armleuning Nee
Merk Emob
Te bestellen per [x] stuks 2
SKU-Emob ZZ-4523-52B
EAN 6096031047064
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Kleur Wit
Stijl Modern
Materiaal Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud.
Aantal pakketten 1
Totaal Gewicht kg 19.7

Ontmoet de perfecte combinatie van stijl en comfort met de eetkamerstoel Sunita. Met zijn elegante witte bouclé stoffen bekleding en stoer zwart metalen frame straalt deze stoel moderne klasse uit. De toegevoegde armleuningen bieden niet alleen ondersteuning, maar voegen ook een vleugje luxe toe. Ideaal voor een stijlvolle eetkamer of als statement in een kantooromgeving. Sunita belooft niet alleen een lust voor het oog te zijn, maar ook een plek van ontspanning tijdens lange gesprekken aan tafel of bij het lezen van een goed boek. Laat je inspireren door zijn tijdloze ontwerp en ervaar het comfort van hoogwaardige materialen.

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen

Dit vind je misschien ook leuk

Lengte: 196 cm
Hoogte: 7 cm
Breedte/diepte: 89 cm
Lattenbodem Supra fix 26 latten - 90x200cm
Lengte: 65 cm
Hoogte: 91 cm
Breedte/diepte: 60 cm
Wasmachinekast Locelso | 65 x 60 x 91,8 cm | Walnut White
Lengte: 68 cm
Hoogte: 162 cm
Breedte/diepte: 68 cm
Wasmachinekast Laundreezy | 68 x 68 x 162 cm | Antraciet
Lengte: 210 cm
Hoogte: 165 cm
Breedte/diepte: 97 cm
Stapelbed Dixie 90x200cm - metaal - mat zwart
269,00 419,00
Lengte: 44 cm
Hoogte: 79 cm
Breedte/diepte: 120 cm
Make-uptafel Maxima - 45x120x80 cm - MDF/wit
388,99 555,00
Lengte: 200 cm
Hoogte: 15 cm
Breedte/diepte: 90 cm
Eenpersoonsmatras Comfort 90x200x15cm - koudschuim
Lengte: 187 cm
Hoogte: 196 cm
Breedte/diepte: 52 cm
Kledingkast Yuri 188cm, 4 deuren & 2 lades - antraciet/eik decor
Lengte: 196 cm
Hoogte: 7 cm
Breedte/diepte: 139 cm
Lattenbodem Supra fix 26 latten - 140x200cm
Lengte: 80 cm
Hoogte: 75 cm
Breedte/diepte: 50 cm
Computertafel op wielen Adda - eik
Lengte: 200 cm
Hoogte: 19 cm
Breedte/diepte: 90 cm
Eenpersoonsmatras Comfort Plus 90x200x19cm - koudschuim
179,00 199,00
Lengte: 58 cm
Hoogte: 76 cm
Breedte/diepte: 46 cm
Stoel Otis | 58 x 46 x 76 cm | Beige
70,95
Lengte: 101 cm
Hoogte: 185 cm
Breedte/diepte: 42 cm
Buffetkast Pavel 185cm hoog - mat wit/acacia met werkblad