Elektrische relaxfauteuil Miranda-zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Elektrische relaxfauteuil Miranda-zwart
€ 569,00
€ 838,00
Kleur
Veilig betalen
Elektrische relaxfauteuil Miranda Heeft een kunstlederen bekleding en metalen poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 48 |
| Zithoogte | 48 |
| Zitdiepte | 53 |
| Hoogte armleuning | 18 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Elektrisch |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO4800-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 72,00 cm |
| Lengte Product - cm | 88,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 109,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met relaxfauteuil Miranda geniet u van hedendaags comfort want dit meubel is elektrisch verstelbaar. Zo zijn rugleuning en voetenbankje verstelbaar naar wens. Perfect om volledig tot rust te komen na een lange werkdag. Ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's