Elektrische terrrasverwarmer Hera
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Elektrische terrrasverwarmer Hera
€ 89,95
€ 153,00
Veilig betalen
Elektrische terrasverwarmer Hera, 1500W, muurbevestiging.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.4 |
| Opties | Zwevend |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GATVE111 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 12,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 12,00 cm |
| Materiaal | Aluminium Aluminium is een zilverwit, lichtgewicht metaal dat bekend staat om zijn lage dichtheid en zijn vermogen om corrosie te weerstaan. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze elektrische terrasverwarmer bevestig je aan de muur en kan je eenvoudig aan- en uitschakelen met een schakelaar. Hij heeft een vermogen van 1500 watt. Met dit compacte infraroodverwarmingssysteem verwarm je een oppervlakte van ongeveer 15 m².
Specificaties
- Aluminium behuizing
- Voeding: 230V AV / 50 Hz
- Snoerlengte: 1,9 meter
- Brandduur: 5000 uur
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico
Met een product van het merk Galico ben je verzekerd van kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Al decennialang staat Galico garant voor een ruime selectie artikelen voor in en rond het huis. Neem een kijkje naar onze selectie en maak je keuze.
Bekijk alle producten van Galico ->
Productvragen
Close in
's