Hangende lamp moonj gras naturel small
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hangende lamp moonj gras naturel small
€ 105,00
€ 161,00
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.79 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | J-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | JO43797 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Riet |
| Hoogte Product - cm | 8,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Kleur | Bruin |
| Aantal pakketten | 1 |
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over J-Line
Jolipa, een toonaangevend bedrijf in de internationale decoratie branche, werd in 1978 opgericht door de zussen Liliane en Chris en hun partners. Vijftien jaar geleden bracht dit Belgisch familiebedrijf zijn eigen merk ‘J-line’ uit waarvan de producten naar meer dan 100 landen uitgevoerd worden. Door tweemaal per jaar een nieuwe collectie uit te brengen en zich daarbij te laten adviseren door professionele trendwatchers is J-line altijd mee met de laatste ontwikkelingen in de decoratiebranche. In ons ruime assortiment van meer dan 6000 kwalitatieve en stijlvolle artikelen van het merk J-line zult u vast en zeker decoratie vinden die beantwoordt aan uw eigen unieke interieurstijl!
Bekijk alle producten van J-Line ->
Productvragen
Close in
's