Loungestoel Burma - terracotta/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Loungestoel Burma - terracotta/zwart
€ 189,00
€ 281,00
Kleur
Veilig betalen
Ontdek de stijlvolle Burma loungestoel in terracotta stof. Met een strak zwart onderstel en compact formaat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 70 |
| Zithoogte | 43 |
| Zitdiepte | 56 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108428 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Terracotta |
| Breedte Product - cm | 73,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Burma loungestoel in terracotta stof met een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal is de perfecte mix van stijl en comfort. Met zijn strakke ontwerp en duurzame constructie voegt deze stoel zeker een vleugje elegantie toe aan elke kamer. De royale afmetingen van 70x73x76 cm zorgen voor voldoende ruimte om te ontspannen en tot rust te komen. De stof voelt niet alleen zacht aan, maar is ook gemakkelijk schoon te maken, waardoor onderhoud een fluitje van een cent is. De stevige stalen basis zorgt voor stabiliteit, terwijl de poedercoating zorgt voor een lange levensduur. Upgrade je leefruimte met de Burma loungestoel en geniet van de voordelen van kwaliteitsvakmanschap en modern design.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's