Multi gekleurd Tampa Vloerkleed - 200x300 cm, 100% katoen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Multi gekleurd Tampa Vloerkleed - 200x300 cm, 100% katoen
€ 169,00
€ 261,00
Veilig betalen
Voeg een vleugje kleur toe aan je interieur met ons Tampa Vloerkleed. Dit op de natuur geïnspireerde vloerkleed is gemaakt van 100% katoen en is 200x300 cm groot.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.7 |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN3981111 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 200,00 cm |
| Lengte Product - cm | 300,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Voeg een vleugje warmte en kleur toe aan je kamer met het Tampa Vloerkleed - Multi Gekleurd. Dit prachtige vloerkleed is gemaakt van 100% katoen met een op de natuur geïnspireerde print die elke kamer een knusse uitstraling geeft. Met een afmeting van 200x300 cm is het de perfecte maat om een stijlvol middelpunt toe te voegen aan je woonkamer, slaapkamer of kantoor aan huis. Het zachte katoenen materiaal is zacht voor je voeten en gemakkelijk te onderhouden, waardoor het een praktische keuze is voor drukke huishoudens. Upgrade je interieur met het Tampa Vloerkleed - Multi Gekleurd en geniet van de voordelen van comfort, stijl en duurzaamheid.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's