Plump Barkruk: PU Grijs, Chromen Onderstel, Gas Lift en Draaibaar
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Plump Barkruk: PU Grijs, Chromen Onderstel, Gas Lift en Draaibaar
€ 105,00
€ 163,00
Kleur
Veilig betalen
Maak kennis met onze Plump barkruk - PU grijs BK1. Profiteer van het slanke ontwerp, de verchroomde stalen voet en de handige gaslift- en draaifunctie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 32 |
| Zithoogte | 82 |
| Zitdiepte | 40 |
| Hoogte armleuning | 18 |
| Maximum hoogte cm | 82 |
| Minimum hoogte cm | 61 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000057082 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng op de barkruk Plump een toast uit met vrienden en familie! Met de gasliftfunctie kan de hoogte in een handomdraai aangepast worden, waardoor jong en oud kunnen genieten van een welverdiend drankje. Dankzij zijn compacte design kan je de kruk bovendien makkelijk onder de meeste statafels schuiven.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's