Relaxfauteuil Mirac 67x94x99cm - handmatig verstelbaar - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Relaxfauteuil Mirac 67x94x99cm - handmatig verstelbaar - grijs
€ 389,00
€ 623,00
Veilig betalen
Ervaar ultiem comfort met de Mirac relaxfauteuil in stijlvolle grijze stof. Handmatig verstelbaar, pocketveren, schommelfunctie en draaibaar voor ontspanning.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 51 |
| Hoogte armleuning | 50 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107967 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 93,50 cm |
| Lengte Product - cm | 67,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 99,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Mirac relaxfauteuil in grijze stof is de perfecte combinatie van stijl en comfort. Met een basis van mat zwart gepoedercoat staal biedt deze relaxfauteuil een handmatige relaxstand, pocketveren voor extra ondersteuning, een schommelfunctie voor extra ontspanning en een draaifunctie voor eenvoudig verplaatsen. Met afmetingen van 67x93,5x99 cm is deze relaxfauteuil de ideale aanvulling voor elke woonkamer of thuiskantoor. Geniet van de voordelen van maximaal comfort en ontspanning met relaxfauteuil Mirac.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's