Barkruk Lei - donkergrijs/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barkruk Lei - donkergrijs/zwart
€ 165,00
€ 229,00
Veilig betalen
Barstoel Lei, gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal en een donkergrijze stof.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 40 |
| Zithoogte | 76 |
| Zitdiepte | 39 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000075937 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze moderne barstoelen Lei doen een frisse, moderne wind door je eetkamer of keuken waaien. De donkergrijze stof zit niet alleen aangenaam, maar oogt ook goed. In combinatie met de zwarte poederlak van het onderstel zorgt dit voor een elegante, strakke look.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's