Slaapbank Malling - 200x105x83 cm - donkergroen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Slaapbank Malling - 200x105x83 cm - donkergroen
€ 735,00
€ 1.096,00
Veilig betalen
De Malling slaapbank in groene stof biedt comfort, stijl en functionaliteit met pocketvering en uitschuifbaar bed.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ACTH000024048 |
| Gewicht in kg per stuk | 65.5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 58 |
| Zithoogte | 42 |
| Zitbreedte | 200 |
| Type bank | Slaapbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 2 |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Breedte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Modern |
De Malling slaapbank in groene stof met een onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan elk huis. De horizontale stiksels op de stof voegen een modern tintje toe, terwijl de pocketveren maximaal comfort bieden voor zitten of slapen. Het uitschuifbare bed maakt deze bank perfect voor overnachtende gasten en de 2 meegeleverde kussens zorgen voor extra comfort. Met afmetingen van 200x105x83 cm is deze slaapbank de perfecte oplossing voor kleine ruimtes. Verander je woonkamer in een gezellige logeerkamer met de slaapbank Malling.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's