Terrasverwarmer Baru 42cm hangend - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Terrasverwarmer Baru met een diameter van 42cm. Hangend model. Met een vermogen van 1500 Watt.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Opties | Zwevend |
| Merk | Sunred |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTBAR-1500H |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 42,50 cm |
| Lengte Product - cm | 42,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
De terrasverwarmers Baru houden je warm in stijl. Deze halogeen terrasverwarmer heeft een vermogen van 1500 Watt. De warmer is voorzien van een ketting waarmee je deze makkelijk kunt ophangen onder een afdak of aan het plafond van de veranda. Ook als hij niet gebruikt wordt vormt de warmer een stijlvolle aanvulling voor uw terras dankzij de matzwarte afwerking. Dankzij het compacte formaat is deze terrasverwarmer ook geschikt voor kleinere ruimtes. Bekijk ook zeker het tafelmodel en het staand model uit de Baru-collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sunred