Terrasverwarmer met verlichting Pica 43cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Terrasverwarmer met LED-verlichting Pica met een lengte en breedte van 43cm. 2 standen: 1000/2000 Watt.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.5 |
| Opties | Zwevend |
| Merk | Sunred |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTCE17SQ-B |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 43,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 26,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Glas, Aluminium Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren., Aluminium is een zilverwit, lichtgewicht metaal dat bekend staat om zijn lage dichtheid en zijn vermogen om corrosie te weerstaan. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met een terrasverwarmer kan je ook als de zomeravonden koeler worden nog genieten van het buitenleven. Deze halogeen terrasverwarmer Pica heeft 2 standen om de warmte te regelen: 1000 en 2000 Watt. De warmer is voorzien van een ketting waarmee je deze makkelijk kunt ophangen onder een afdak of aan het plafond van de veranda. Je kan deze terrasverwarmer ook gebruiken als buitenverlichting, zelfs apart van het verwarmingselement.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sunred