Terrasverwarmer Sirco 60cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Terrasverwarmer Sirco met een diameter van 60cm. 3 standen: 900/1200/2100 Watt.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.5 |
| Opties | Zwevend |
| Merk | Sunred |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTCE09B |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 58,50 cm |
| Lengte Product - cm | 58,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met een terrasverwarmer kan je ook als de zomeravonden koeler worden nog genieten van het buitenleven. Deze halogeen terrasverwarmer heeft 3 standen om de warmte te regelen: 900, 1200 en 2100 Watt. De warmer is voorzien van een ketting waarmee je deze makkelijk kunt ophangen onder een afdak of aan het plafond van de veranda. Met zijn modern ontwerp en zwart metaal, is deze terrasverwarmer een echte eyecatcher in je tuin, ook als je deze niet gebruikt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sunred