Terrasverwarmer Umbra 3000 Watt torenmodel - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Terrasverwarmer Umbra 40x22x150cm. Torenmodel. 2 standen: 1500/3000 Watt. Met afstandsbediening.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.7 |
| Merk | Sunred |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTRD-DARK-3000L |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met een terrasverwarming geniet je het hele jaar door van een comfortabele warmte op je terras. De collectie Umbra combineert een strak minimalistisch ontwerp met een matzwarte afwerking. Deze infrarood terrasverwarmer heeft 2 verwarmingselementen die apart kunnen bediend worden. Zo kan je kiezen tussen een vermogen van 1500 of 3000 Watt. De terrasverwarmer is makkelijk te verplaatsen. Als de verwarmer zou omvallen, schakelt deze zichzelf automatisch uit. Dankzij de afstandsbediening regel je makkelijk de warmte vanuit je ligstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sunred