Verstelbare barstoel Dusty - draaibaar - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verstelbare barstoel Dusty - draaibaar - donkergrijs
€ 109,00
€ 153,00
Kleur
Veilig betalen
Dusty barkruk in donkergrijze stof met zwarte trompetvoet, gaslift en draaibaar voor comfort en stijl.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 38 |
| Zithoogte | 80 |
| Zitdiepte | 39 |
| Hoogte armleuning | 22.5 |
| Maximum hoogte cm | 80 |
| Minimum hoogte cm | 59 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000107089 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,50 cm |
| Lengte Product - cm | 54,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Dusty barkruk is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn donkergrijze stoffen bekleding en trompetvoet van matzwart ruw gepoedercoat staal voegt deze barkruk een vleugje verfijning toe aan elke ruimte. De gaslift en draaifunctie maken het gemakkelijk om de hoogte te verstellen en je gemakkelijk te verplaatsen. Of je nu gasten ontvangt of geniet van een rustige maaltijd, de Dusty barkruk zal zeker indruk maken. Verfraai je huis of bedrijfsruimte vandaag nog met deze slanke en veelzijdige barkruk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's