2-zitsbank Lino - 145x78x92cm - beige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
2-zitsbank Lino 145x78x92cm met bekleding in beige stof.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA134938 |
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Draaibaar | Nee |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 2 |
| Hoogte Product - cm | 92,00 cm |
| Lengte Product - cm | 145,00 cm |
| Breedte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
De banken Lino combineren stijl en comfort in een elegant ontwerp. Met zijn neutrale beige bekleding past deze bank moeiteloos in diverse interieurstijlen, van modern tot Scandinavisch en klassiek. De zachte, hoogwaardige stof voelt prettig aan en is gemakkelijk te onderhouden. De Lino is compact genoeg voor kleinere ruimtes, maar biedt tegelijkertijd voldoende zitruimte voor twee personen. Voeg een stijlvol sierkussen of een warme plaid toe en creëer een knusse zithoek in je woonkamer, studeerkamer of zelfs een ruime slaapkamer. De banken Lino zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Ontdek jouw favoriet op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS