3-in-1 mini puzzel
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
3-in-1 mini puzzel
€ 12,60
€ 63,00
Veilig betalen
Set van 3 minipuzzels van Mickey Mouse, Minnie Mouse en Donald Duck. Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.95 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITL103 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 20,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak drie verschillende legpuzzels met Mickey Mouse en zijn vriendjes. Je kunt een puzzel maken van Mickey Mouse, Minnie Mouse en Donald Duck. De puzzels zijn gemakkelijk mee te nemen op vakantie.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's