3D Ferro Wandplank Set/5 - Antiek Brons
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
3D Ferro Wandplank Set/5 - Antiek Brons
€ 45,95
€ 52,00
Veilig betalen
Verfraai je ruimte met een stijlvolle wandplankenset Ferro in antiek brons. Creëer unieke composities met 3D-structuur.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3283-30 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Brons |
| Breedte Product - cm | 18,00 cm |
| Lengte Product - cm | 65,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De wandplankenset Ferro is een veelzijdige en stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met zijn vijf planken in een unieke Ferro afwerking en metalen frame in antiek brons straalt deze set elegantie en verfijning uit. De 3D-structuur en het vakmanschap van de planken geven ze een opvallende uitstraling die de esthetische aantrekkingskracht van elke kamer zal verbeteren. De planken kunnen in verschillende samenstellingen aan de muur worden bevestigd, zodat je ze naar eigen smaak en creativiteit kunt uitstallen. De wandplankenset Ferro maakt deel uit van de Ferro-serie, waardoor compatibiliteit met andere stukken in de collectie verzekerd is voor een samenhangende en samenhangende look. Voeg een vleugje charme en functionaliteit toe aan je ruimte met deze prachtige wandplankenset.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's