Opbergkast Ray 80cm met 2 deuren en 4 legplanken - sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Ray 80cm met 2 deuren en 4 legplanken - sonoma eik
€ 195,00
€ 343,00
Kleur
Veilig betalen
Opbergkast Ray met 2 deuren en 4 legplanken, 80 cm breed, gemaakt van spaanplaat, decor sonoma eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 54 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO6405-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een opgeruimde garage of bergruimte begint bij opbergkast Ray! Deze praktische opbergkast beschikt over 2 deuren en 4 legplanken binnenin waarop je heel wat spullen kwijt kan. De kast is 80 cm breed en is gemaakt van spaanplaat met decor van sonoma eik.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Lucas de Faria
Easy assembly and great quality for a good price
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
ruud vrijland
deze kast gebruik ik als voorraadkast welke ik wel hiervoor moest verstevigen.
maar dit is mijn keuze.duidelijke beschrijving voor montage met nummering op de diverse delen.
prijs en kwaliteit verhouding is mijn inziens correct.
maar dit is mijn keuze.duidelijke beschrijving voor montage met nummering op de diverse delen.
prijs en kwaliteit verhouding is mijn inziens correct.
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Harrie Gort
Mooie kast alleen laat geleverd
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's