Kledingkast Fabric 2 deuren - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Fabric met kledingroede en 3 legplanken. Gemaakt uit spaanplaat met bruin/grijs decor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 65 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2311AR2P |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 50,50 cm |
| Lengte Product - cm | 101,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het trendy design van deze kledingkast in spaanplaat zal meteen de aandacht trekken. Zo is de rechtse deur smaller en grijs van kleur. Achter deze deur zijn er 3 legplanken voorzien die je in de hoogte kan verstellen. Daaronder is er een open opbergvak.
Aan de linkerkant heb je een brede, lichtbruine deur met daarboven een open opbergvak. De linkerdeur herbergt een kledingroede en bodemplank. De zijkanten van deze kast zijn bruin van kleur.
De hippe bruine/grijze meubelen in spaanplaat uit de Fabric collectie hebben allemaal industriële accenten. Zeker en vast een geslaagde mix! Ontdek meteen de volledige kinderkamer.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Parisot