Armstoel Ilsa - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Ilsa, met een donkergrijze stofbekleding en poten uit zwart gepoedercoat metaal. Met ritssluiting. Set van 2.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 44.5 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000098265 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 54,50 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak het jezelf comfortabel met eetkamerstoel Ilsa. Deze eetkamerstoel is voorzien van armleuningen, waarop je je armen tijdens de maaltijd kunt laten rusten. Deze stoel heeft daarnaast ook een 39 cm hoge rugleuning, wat je zithouding dan weer ten goede komt. De stoel is bekleed met donkergrijze Baselstof en heeft poten uit zwart gepoedercoat metaal. Eetkamerstoel Ilsa wordt per 2 verkocht en is ook verkrijgbaar met een beige bekleding.
Max. gewicht: 110 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob