Armstoel Lynn - donkergrijs/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Armstoel Lynn - donkergrijs/zwart
€ 129,00
€ 199,00
Kleur
Veilig betalen
Stoel met armleuning Lynn met donkergrijze, fluwelen bekleding en zwarte poten.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000086204 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze gestoffeerde Lynn stoel met armleuningen is bekleed met donkergrijs fluweel en geeft een chique en luxueuze uitstraling aan je eetkamer. Tegelijk zorgen de mat zwarte poten uit gepoedercoat metaal voor een stoere toets. De armstoel is beschikbaar in verschillende trendy kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's