Bureaustoel Bridget - oudroze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureaustoel Bridget met oudroze stoffen bekleding. Uitgerust met wieltjes, in hoogte verstelbaar.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 40.5 |
| Hoogte armleuning | 19 |
| Opties | Met wielen |
| Maximum hoogte cm | 55.5 |
| Minimum hoogte cm | 46 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 150 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000088036 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 58,50 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureaustoel Bridget biedt je het comfort dat je zoekt in een bureaustoel. De stoel is namelijk uitgerust met armleuningen en wieltjes en is verstelbaar in de hoogte. Bovendien ziet deze bureaustoel er dankzij haar oudroze stoffen bekleding en details ook nog eens bijzonder luxueus uit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob