Badkamercombinatie Helina 4 5-delig - eik/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 169.7 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1004.3223 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 8 |
De Helina-collectie is een badkamerserie die letterlijk en figuurlijk uitblinkt in stijl. De lades en deuren van de Helina-meubelen zijn namelijk afgewerkt met grijs glas. Verder zijn de meubels gemaakt van gemelamineerde spaanplaat met eikdecor.
Deze 2-delige badkamerset bestaat uit een:
- wastafelmeubel met 2 softclose lades en een witte wastafel,
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting, een schakelaar en een stopcontact,
- kolomkast met 2 deuren en 3 legplanken,
- hangkast met 1 deur en 2 legplanken,
- badkamerkastje met 1 deur, 1 lade en 1 legplank.
De kolomkast en het badkamerkastje worden geleverd met 4 pootjes, waardoor je zelf kan kiezen of je ze aan de wand ophangt of op de vloer installeert.
Opgelet: kraanwerk niet inbegrepen.
Afmetingen
- wastafelmeubel: L 80 x D 48 x H 54 cm
- spiegelkast: L 80 x D 20 x H 64 cm
- kolomkast: L 40 x D 35 x H 130 cm
- hangkast: L 40 x D 20 x H 67 cm
- badkamerkastje: L 40 x D 35 x H 79 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held