Badkamercombinatie Luna 2-delig 80cm - grafiet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stijlvolle 2-delige badkamercombinatie Luna in grafietgrijs en eikdecor. Bestaat uit een wastafelmeubel en een spiegelkast van 80 cm breed.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73.7 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD334.1.3183 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 195,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 4 |
Met onze stijlvolle badkamercombinaties van de Luna-collectie vorm je jouw badkamer om tot een echt pareltje. Deze 2-delige set bestaat uit een:
- wastafelmeubel met 2 softclose lades
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting (7 Watt), een schakelaar en een stopcontact.
De meubels zijn gemaakt van gemelamineerde spaanplaat in de kleur grafietgrijs. De fronten van de lades zijn gemaakt van MDF in eikdecor.
Opgelet: het kraanwerk is niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held