Badkamercombinatie Sefa 2 met wastafelmeubel & spiegelkast - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamermeubelset Sefa 2, met wastafelmeubel en spiegelkast in wotan eikdecor met witte accenten. Gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat, MDF en glas.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 75.7 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD376.1.3193 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 5 |
Wie zoekt naar een leuk contrast tussen donker en licht, tussen bruin en wit, is bij deze Sefa-collectie aan het juiste adres. Het wastafelmeubel is samengesteld uit spaanplaat in wotan eikdecor en een voorkant in mat witte MDF. Het badkamermeubel is voorzien van twee ruime lades met softclose-functie. Zo heb je voldoende plaats voor je toiletgerief, accessoires en enkele handdoeken. De wastafel zelf is inbegrepen, het kraanwerk niet.
De spiegelkast is vooraan voorzien van 3 draaideuren in spiegelglas, met binnenin 6 glazen legplankjes. De verlichting, het stopcontact en de schakelaar zijn inbegrepen. Ontdek de rest van de Sefa-meubelen op onze website!
Afmetingen:
- Wastafelmeubel: L100 x H54 x D48 cm
- Spiegelkast: L100 x H64 x D20 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held