Badkamerkast Variety met wasmand - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Badkamerkast Variety met wasmand - wit
€ 159,00
€ 342,00
Kleur
Veilig betalen
Witte badkamerkast Variety met 2 laden en ingebouwde wasmand.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY6084A2121A17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,60 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,50 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Badkamerkast Variety is het perfecte meubel voor elke badkamer. Deze multifunctionele kast biedt je dankzij haar 2 laden niet alleen plaats om verzorgingsproducten en accessoires op te bergen, je beschikt ook over een ingebouwde wasmand die netjes verborgen zit achter een deur.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Jan Schipper
Goed en netjes afgeleverd.
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Daan Schetselaar
De magneetsluiting heeft niet veel kracht (klep gaat snel openstaan als er wat teveel was inzit). Maar dat heb ik zelf opgelost met een schuifje. Ben er nu heel blij mee!
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
yvonne van Meel
Snelle levering. Leuke kast met 1 wasmand en 2 laden waar genoeg in kan. Makkelijke montage. Jammer dat er niet heel erg veel wasgoed in kan want dan klappert de deur open en die krijg je dan niet meer dicht. Dus de mand kan niet heel veel gewicht dragen, ongeveer de helft van de mand.
Verder tevreden!
Verder tevreden!
Productvragen
Close in
's