Keukenrekje Cliff | 36,5 x 21 x 27,2 cm | Zilverkleurig
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Voeg stijlvolle opbergruimte toe aan je keuken met het keukenrekje uit de Cliff-reeks. Het zilverkleurige design straalt moderne elegantie uit. Met afmetingen van 36,5 cm lengte, 21 cm breedte en 27,2 cm hoogte biedt dit rekje een compacte en handige oplossing voor het organiseren van je keukenspullen, zoals afwas of specerijen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast keuken |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Songmics |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMSO-KCS017E01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zilver |
| Breedte Product - cm | 21,00 cm |
| Lengte Product - cm | 36,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 27,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Songmics
Songmics Home zag in 2007 het levenslicht in Duitsland. Met meer dan 20 miljoen klanten in maar liefst 68 landen kunnen we spreken over een heuse internationale speler in de meubelindustrie. Songmics Home beschikt over 3 merken namelijk, het meubelmerk Songmics, Feandrea een ecologisch merk die voorziet in alles wat huisdieren betreft en Vasagle die inzet op de iets chiquere, luxueuzere meubels. Dankzij zijn team van internationale meubelontwerpers voorziet Songmics kwaliteitsvolle en functionele meubeldesigns aan betaalbare prijzen, hun designs zijn trouwens ook al meerdere malen in de prijzen gevallen. Nog niet bekend met dit merk? Laat u verassen door ons ruime assortiment van iets meer dan 100 meubels van het stijlvolle en kwaliteitsvolle merk Songmics.