Bank Tillio 81cm, 2 rekken - chroom/beton decor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bank Tillio, gemaakt uit MDF in het wit en met een beton decor. Uitgerust met twee rekken uit chroomkleurig metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Beton |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Haku |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HA95631 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 81,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | MDF, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Tillio-bank is ideaal om in de hal te plaatsen. Je kan dit bankje gebruiken om je schoenen aan en uit te doen, wanneer je thuis komt of wanneer je vertrekt. Dit bankje is uitgerust met twee rekken uit chroomkleurig metaal, waar je schoenen op kan plaatsen. De Tillio-bank is gemaakt uit MDF met een beton decor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Haku