Barkruk Aster - 56x52x95cm - draaibaar - taupe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barkruk Aster - 56x52x95cm - draaibaar - taupe
€ 189,00
€ 259,00
Kleur
Veilig betalen
Draaibare barkruk Aster 56x52x95cm met bekleding in taupe stof en zwart metalen onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 38 |
| Zithoogte | 69 |
| Zitdiepte | 39 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ZZ-4959-50H |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
De draaibare barkruk Aster in taupe is een stijlvolle en praktische aanvulling voor elk huis. Met zijn draaifunctie en stevige metalen onderstel biedt deze barstoel zowel comfort als functionaliteit. Verkrijgbaar in drie verschillende stoffen kun je de stof kiezen die het beste bij je interieurstijl past. Of je nu op zoek bent naar een eigentijdse of traditionele look, deze barkruk past naadloos in elke ruimte. Als onderdeel van de Aster serie kun je mixen en matchen met de bijpassende eetkamerstoel en eetkamerbank voor een samenhangende look.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's