Draaibare eetkamerstoel Aster - 63x60x81cm - zand
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaibare eetkamerstoel Aster - 63x60x81cm - zand
€ 199,00
€ 278,00
Kleur
Veilig betalen
Draaibare eetkamerstoel Aster 63x60x81cm met een bekleding in zandkleurige stof en zwarte metalen poten.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 63 |
| Zithoogte | 48 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ZZ-4954-54H |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De eetkamerstoel Aster in zandkleurige stof is een stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer of keuken. Het moderne ontwerp heeft een metalen onderstel en een comfortabele zitting met nosagveren voor extra ondersteuning. Deze draaistoel is verkrijgbaar in verschillende kleuren en bekledingsopties en kan eenvoudig worden gecombineerd met andere stukken uit de Aster serie, zoals de barkruk en eetbank. Deze stoel is perfect om een vleugje verfijning toe te voegen aan je eetkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's