Barstoel Jani-grijs velours
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Jani-grijs velours
€ 62,95
€ 92,00
Kleur
Veilig betalen
Barstoel Jani heeft een zwarte metalen frame en een bekleding in grijs velours.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.02 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42 |
| Zithoogte | 64 |
| Zitdiepte | 38 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO5545-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Velours, Metaal Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze barstoel in stijlvol grijs velours maakt uw ontbijtbar helemaal af! Het vierkante metalen kader onderaan de stoelpoten kunnen gebruikt worden als voetensteun voor extra comfort. Pimp uw keuken met barstoel Jani!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's