Barstoel Zigi - bruin
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Zigi - bruin
€ 67,60
€ 169,00
Kleur
Veilig betalen
Barstoel Zigi met kunstlederen bekleding.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 66 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | ZZ-3707-53S |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Zigi barstoel heeft een bruine zitting bekleed met kunstleer en versierd met stiksels. Het metalen frame van deze robuuste stoel is uitgerust met een voetsteun.
Onderhoud: afnemen met een lichtvochtige doek
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's