Bartafel Ibiza Ø60 - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ronde bartafel Ibiza, diameter 60 cm. Tafelblad met laagje fineer in zwart esdecor, matzwarte metalen voet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Hout/look | Es |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 60cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000019791 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Fineer, MDF, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Essenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Bartafel Ibiza is dankzij haar diameter van 60 cm perfect geschikt om een aperitiefhoekje te creëren. Het tafelblad is afgewerkt met een laagje fineer met zwart esdecor. De matzwarte metalen voet zet het industriële karakter van de bartafel in de verf. Combineer met enkele bijpassende barkrukken die je in ons assortiment terugvindt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob