Bedbrug Clyde - 144x22x88cm - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedbrug Clyde 144x22x88cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met zes opbergvakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.76 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Accessoire |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB105586 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 21,60 cm |
| Lengte Product - cm | 144,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,70 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een rustgevende en elegante sfeer in je slaapkamer met de collectie Clyde. De combinatie van wit met accenten in eikdecor en het minimalistisch ontwerp zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Deze bedbrug past perfect achter het hoofdbord van de bedden Clyde en biedt handige opbergruimte voor bijvoorbeeld boeken. Beide rekjes kunnen uitgeschoven worden en zo gebruikt worden als nachtkastje. Ontdek de volledige collectie Clyde op onze website en richt je volledige slaapkamer in.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA