Bedlade Stamp - 200x51x22cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedlade Stamp 200x51x22cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in zwart.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PA3123TIRO |
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 21,80 cm |
| Lengte Product - cm | 199,80 cm |
| Breedte Product - cm | 50,70 cm |
Creëer een stijlvolle en praktische opbergoplossing in je slaapkamer met de collectie Stamp. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Deze lade in zwart heeft een afmeting van 200x51x22cm en biedt handige extra opbergruimte voor bijvoorbeeld bedlinnen of kleren. Maximaliseer de ruimte in je slaapkamer met de collectie Stamp.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot