Set van 2 lades Shelby - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 lades Shelby - wit
€ 119,00
Kleur
Veilig betalen
Set van 2 lades, gemaakt uit spaanplaat in wit, compatibel met de eenpersoonsbedden (zowel 190x90 als 200x90) van de Shelby-reeks.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Opties | Met lades |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2400TIRO |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,40 cm |
| Lengte Product - cm | 189,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Praktische set van twee lades, gemaakt uit spaanplaat in wit. De lades zijn eenvoudig onder het eenpersoonsbed van de Shelby-reeks te glijden. Op die manier benut je alle mogelijke ruimte onder je bed en heb je toch mooie, witte accenten in een kamer die voor de rest vooral samengesteld is uit meubelen in een licht Jackson eikdecor. De rest van deze Shelby-collectie kan je eveneens op onze webshop aankopen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's