Set van 2 lades Shelby - celadongroen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 2 lades, gemaakt uit spaanplaat in celadongroen, compatibel met de eenpersoonsbedden (zowel 190x90 als 200x90) van de Shelby-reeks.
Productinformatie
| SKU-Emob | PA2401TIRO |
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 20,90 cm |
| Lengte Product - cm | 189,00 cm |
| Breedte Product - cm | 42,40 cm |
| Stijl | Modern |
Praktische set van twee lades, gemaakt uit spaanplaat in celadongroen. De lades zijn eenvoudig onder het eenpersoonsbed van de Shelby-reeks te glijden. Op die manier benut je alle mogelijke ruimte onder je bed en heb je toch mooie, groene accenten in een kamer die voor de rest vooral samengesteld is uit meubelen in een licht Jackson eikdecor. De rest van deze Shelby-collectie kan je eveneens op onze webshop aankopen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot