Bedlade voor stapelbed Shelby - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedlade voor stapelbed Shelby - eik/wit
€ 90,30
€ 129,00
Veilig betalen
Bedlade voor stapelbed Shelby 163x42.4x22cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Opties | Met wielen |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2400TIR2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,40 cm |
| Lengte Product - cm | 163,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 22,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Praktische lade, gemaakt uit spaanplaat in eikdecor. Dankzij de wieltjes rolt de lade makkelijk onder het stapelbed Shelby. Op die manier benut je alle mogelijke ruimte onder het bed. De rest van deze Shelby-collectie kan je eveneens op onze webshop aankopen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's