Kledingkast Shelby met 2 deuren en 1 lade - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kledingkast Shelby met 2 deuren en 1 lade - eik/wit
€ 479,00
Kleur
Veilig betalen
Kinderkledingkast Shelby, gemaakt uit spaanplaat in een licht Jackson eikdecor, met 2 deuren & 1 lade in wit.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2400A2PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 92,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 181,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Kledingkast Shelby voor de gelijknamige kinderkamer. Het meubel uit spaanplaat is afgewerkt in een lichte tint van Jackson eik en voorzien van twee deuren en een lade in wit. Achter die deuren zijn twee ruime legplanken voorzien, eronder is een vijfhoekig open opbergvak waarin je wat decoratie en accessoires kan uitstallen. Helemaal bovenin is over de volledige kastbreedte een kledingroede voorzien. Ontdek ook de andere meubelen van deze reeks en kleed je volledige Shelby-kinderkamer in!
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Erick Kwakernaat
Geleverd binnen de afgesproken tijd. Prijs/kwaliteit prima! Keurig afgeleverd.
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's